Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach
Od grosika do złotówki
Indywidualizacja - projekt unijny
Rok Szkoły w Ruchu
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej nr 34 im. Adama Mickiewicza w Kielcach.

Nasza szkoła znajduje się na os. Pod Dalnią przy ulicy Naruszewicza 25 tel. 41 3676492/fax. 41 3676946

Mapa dojazdowa
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 27 CZERWCA 2014r.

KLASY IV-VI godzina 8.30

KLASY 0-III godzina 11.00
GIEŁDA UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW
W DNIACH 25-26 CZERWCA 2014r. W SALI 28  OD  GODZ. 9.00 DO 12.00 ODBĘDZIE SIĘ GIEŁDA UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW.

ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW I RODZICÓW.
WYKAZU ZUŻYTYCH SKŁADNIKÓW MAJĄTKU
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 34 w Kielcach, wypełniając zarządzenie nr 524/2010 Prezydeknta Miasta Kielce z dnia 14 grudnia 2010 roku zgłasza zużyte składniki rzeczowe majątku ruchomego w Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach.
Niniejsze zgłoszenie zużytych składników majątkowych do zagospodarowania obowiązuje przez okres jednego tygodnia od daty zamieszczenia na stronie internetowej szkoły.
Oto wykaz.
XII TURNIEJ RODZINNY PIŁKI SIATKOWEJ

28 maja 2014r. na start dwunastej edycji Turnieju Rodzinnego Piłki Siatkowej, zgłosiło się aż 36 rodzin społeczności lokalnej.

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

30 maja 2014 roku odbył się w naszej szkole festyn z okazji Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego pod hasem: "Zdrowo, wesoło i bezpiecznie".
Ten dzień był dla uczniów wyjątkowy i nie było tradycyjnych lekcji. W role pedagogów wcielili się zaproszeni Goście, a uczniowie wynieśli z nietypowych zajęć dużo wiedzy i umiejętności potrzebnych w codziennym życiu.

Jest godzina:

Nie możesz się zalogować?