Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach
Plan lekcji kl IV-VI
Plan lekcji kl 0-III
Informacje dla rodziców
Informacje dla uczniów
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej nr 34 w Kielcach im. Adama Mickiewicza.


Nasza szkoła znajduje się na os. Pod Dalnią przy ulicy Naruszewicza 25 tel. 41 3676492/fax. 41 3676946

Mapa dojazdowa
ZMIANY DOTYCZĄCE OPŁATY ZA OBIADY OD STYCZNIA 2017 R.
1. Od 02 stycznia 2017 roku nie będzie można dokonywać wpłat gotówkowych w księgowości.
2. Opłatę za obiady należy uiszczać tylko przelewem na wskazane konto bankowe z góry do  10. każdego miesiąca. Na wpłacie należ podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.
3. Za datę przelewu uznaje się wpływ środków pieniężnych na konto szkoły. Niedotrzymanie terminu zapłaty za obiady skutkuje wstrzymaniem wydania obiadu od następnego dnia.
4. Kwoty do wpłaty za pełen miesiąc za obiady podawane są na stronie internetowej szkoły i na tablicach ogłoszeniowych dla rodziców.
5. W przypadku nieobecności w szkole /wycieczki, choroby/ należy zgłosić ten fakt dzień wcześniej lub najpóźniej do godziny 8.30 danego dnia pocztą elektroniczną swietlica@sp34.kielce.eu, osobiście do kierownika świetlicy lub telefonicznie: 41 367 64 92.
6. W przypadku rezygnacji z posiłku najpóźniej do godziny 8.30 danego dnia, zwrotowi podlega opłata wniesiona za posiłek. Koszt niewykorzystanych obiadów odliczony zostanie przy opłacie za następny miesiąc. Listy odpisów udostępniane są u kierownika świetlicy.
7. W przypadku braku odpisu obiad przygotowany dla danego ucznia będzie proponowany i wydany dla chętnych dla dzieci na koniec dnia.
8. W czerwcu i grudniu od połowy miesiąca nie przyjmowane będą odwołania obiadów z powodu zakończenia roku szkolnego i zamknięcia roku budżetowego. Środki za niewykorzystane obiady będą zwracane przelewem na konto .

· administrator dnia grudzień 20 2016 19:12:05 · Drukuj
LIKWIDACJA SKŁADNIKÓW MAJĄTKOWYCH

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 34 w Kielcach, wypełniając zarządzenie nr 524/2010 Prezydenta Miasta Kielce z dnia 14 grudnia 2010 roku zgłasza zużyte składniki rzeczowe majątku ruchomego w Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach.

WYKAZ  SKŁADNIKÓW

MARZYCIELSKA POCZTA

W roku szkolnym 2016/2017 członkowie Szkolnego Koła PCK ze strony marzycielskapoczta.pl wybrali kolejną grupę chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi, do których możecie napisać list lub kartkę.

PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO AKCJI !

Szkolne Koło PCK

Czytaj więcej...

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! POMÓŻ!

Nasz absolwent potrzebuje wsparcia, połączmy siły i pomóżmy mu odzyskać sprawność i powrót do normalnego życia!

Norbert w czerwcu z radością przywitał wakacje. We wrześniu miał rozpocząć nowy rozdział swego życia w liceum „Piłsudskiego” w Kielcach, niestety los odebrał mu tę szansę.

Norbert Pyk, absolwent SP 34 i Gimnazjum nr 9 w Kielcach w czasie wakacji uległ poważnemu wypadkowi. Jest sparaliżowany, ale jego rdzeń kręgowy nie został przerwany. Daje to nadzieję, że rehabilitacja przywróci mu sprawność i pozwoli znów stanąć na nogi. Leczenie jest jednak bardzo kosztowne.

Pomóżmy Norbertowi! Każda złotówka przybliża go do spełnienia największego życiowego pragnienia – odzyskania władzy w nogach! Dzięki naszej pomocy może się ono ziścić!

Jak pomóc? Norbert jest podopiecznym fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym. Można pomóc, wpłacając pieniądze na konto:
62 1600 1286 0003 00318642 6001 lub przekazując 1% podatku, bądź darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pyk, 6361.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE
W dniu 15.09.2016 r. (czwartek) o godz. 1600 w świetlicy szkolnej odbędzie się zebranie rodziców dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej.


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło