Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach
Plan lekcji kl IV-VI
Plan lekcji kl 0-III
Informacje dla uczniów
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej nr 34 w Kielcach im. Adama Mickiewicza.

Nasza szkoła znajduje się na os. Pod Dalnią przy ulicy Naruszewicza 25 tel. 41 3676492/fax. 41 3676946

Mapa dojazdowa
INFORMACJA DLA RODZICÓW

HARMONOGRAM SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH DLA RODZICÓW

– REFORMA EDUKACJI

Szanowni Państwo,

w związku z wdrażaniem reformy edukacji odbędą się spotkania dla nauczycieli oraz rodziców uczniów świętokrzyskich szkół/placówek.

spotkania dla RODZICÓW rozpoczynają się o godzinie 1600 - 8 marca 2017r.

Miejsce spotkania: Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach (Audytorium 2) ul. Jagiellońska 109 A.

Rodzice chcący wziąć udział w spotkaniu nie rejestrują się poprzez stronę internetową. Listy obecności będą dostępne na miejscu.

INFORMACJA DLA NAUCZYCIELI

HARMONOGRAM SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH DLA NAUCZYCIELI

– REFORMA EDUKACJI

Szanowni Państwo,

Spotkania dla NAUCZYCIELI rozpoczynają się o godzinie 1400- 8 marca 2017r.

Nauczyciele chcący wziąć udział w spotkaniu rejestrują się poprzez stronę internetową. Link do rejestracji dla nauczycieli znajduje się na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w artykule Harmonogram spotkań informacyjnych dla NAUCZYCIELI I RODZICÓW – reforma edukacji.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W DYKTANDZIE

Dyrekcja oraz nauczyciele języka polskiego Szkoły Podstawowej nr 34 im. Adama Mickiewicza w Kielcach mają przyjemność zaprosić Rodziców naszych uczniów do udziału w IV Szkolnym Dyktandzie dla Rodziców, które odbędzie się 15 marca 2017 r. (środa) o godz. 1700 .

Zgłoszenie telefoniczne lub pocztą elektroniczną winno zawierać imię i nazwisko rodzica. Zgłoszenia będą przyjmowane do 3 marca 2017 r. (piątek) w sekretariacie szkoły.

Regulamin Konkursu

ZMIANY DOTYCZĄCE OPŁATY ZA OBIADY OD STYCZNIA 2017 R.
1. Od 02 stycznia 2017 roku nie będzie można dokonywać wpłat gotówkowych w księgowości.
2. Opłatę za obiady należy uiszczać tylko przelewem na wskazane konto bankowe z góry do  10. każdego miesiąca. Na wpłacie należ podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.
3. Za datę przelewu uznaje się wpływ środków pieniężnych na konto szkoły. Niedotrzymanie terminu zapłaty za obiady skutkuje wstrzymaniem wydania obiadu od następnego dnia.
4. Kwoty do wpłaty za pełen miesiąc za obiady podawane są na stronie internetowej szkoły i na tablicach ogłoszeniowych dla rodziców.
5. W przypadku nieobecności w szkole /wycieczki, choroby/ należy zgłosić ten fakt dzień wcześniej lub najpóźniej do godziny 8.30 danego dnia pocztą elektroniczną swietlica@sp34.kielce.eu, osobiście do kierownika świetlicy lub telefonicznie: 41 367 64 92.
6. W przypadku rezygnacji z posiłku najpóźniej do godziny 8.30 danego dnia, zwrotowi podlega opłata wniesiona za posiłek. Koszt niewykorzystanych obiadów odliczony zostanie przy opłacie za następny miesiąc. Listy odpisów udostępniane są u kierownika świetlicy.
7. W przypadku braku odpisu obiad przygotowany dla danego ucznia będzie proponowany i wydany dla chętnych dla dzieci na koniec dnia.
8. W czerwcu i grudniu od połowy miesiąca nie przyjmowane będą odwołania obiadów z powodu zakończenia roku szkolnego i zamknięcia roku budżetowego. Środki za niewykorzystane obiady będą zwracane przelewem na konto .

· administrator dnia grudzień 20 2016 19:12:05 · Drukuj
LIKWIDACJA SKŁADNIKÓW MAJĄTKOWYCH

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 34 w Kielcach, wypełniając zarządzenie nr 524/2010 Prezydenta Miasta Kielce z dnia 14 grudnia 2010 roku zgłasza zużyte składniki rzeczowe majątku ruchomego w Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach.

WYKAZ  SKŁADNIKÓW

Nie możesz się zalogować?